Centrum Informacji Medycyny Podróży

Sponsorzy:

Pożyczki krótkoterminowe ze strony www.gim5grudz.pl to okazja do szybkiego pozyskania funduszy na dowolny cel.

Producent ubranek dla dzieci głównie tych najmniejszych zaprasza do zapoznania się z ofertą na sprzedawany asortyment w którym znajdą Państwo wyprawki niemowlęce, komplety do chrztu i buciki oraz czapeczki futerkowe a także płaszczyki i bolerka z materiału Minky.

Flagi od Reklamatic

Polecamy produkty między innymi są to flagi Poznań Kraków i Łódź oraz inne miasta w których możecie je znaleźć to tylko część naszych realizacji. Drukujemy flagi oraz sprzedajemy maszty flagowe różnego rodzaju i przeznaczenia, oferta skierowana jest przede wszystkim do firm i instytucji które chcą być bardziej reprezentatywne oraz być zauważone przez klientów.

MagiaWina sklep Magia Wina to sklep w którym znajdą Państwo szeroki wyboór gadżetów i prezentów. Nie zabraknie tu również czegoś dla koneserów a mianowicie akcesoria do wina różnego rodzaju począwszy od elektronicznych i pneumatycznych korkociągów po strażniak wina dzięki któremu nikt niepożądany nie dobierze się do naszej butelki. W dziale dla niej i dla niego umieszczone zostały gadżety które znakomicie dopasujemy do naszej drugiej połówki, mamy czy siostry. Nie czekaj do ostatniej chwili z decyzją, warto już dziś podjąć tak ważną decyzję w końcu warto jest zobaczyć twarz pełną usmiechu po trafionym prezencie na twarzy bliskich.

ASNET - skuteczne i profesjonalne rozwiązania w dziedzinei lokalizacji gps pojazdów samochodowych i całych flot. Pełna kontrola kierowców oraz pojazdów 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu! Systemy lokalizacji nie tylko pozwalają łatwo namierzyć flotę, są również bardzo skutecznym narzędziem do kontroli stanu paliwa oraz ruchu pojazdu w trasie.

Najnowsze rozwiązania i systemy GPS które pozwalają na dokłądne namierzenie pojazdu który został skradziony! Zabezpiecz swoje samochody i spij spokojnie, w razie potrzeby masz dostęp zarówno z komputera jak i telefonu komórkowego do systemu który precyzyjnie wskaże pozycję Twojego samochodu. Nasze systemy pozwalają na przechwytywanie danych o stanie świateł, ilość paliwa w baku a także udostępniają możliwość odcięcia zapłonu w pojeździe.